حمام شیشه ای یا حمام مستر

حمام شیشه ای به دلیل معماری مینیمال ، جذاب و زیبایی که دارد به تازگی محبوبیت زیادی نزد صاحب خانه ها پیدا کرده است. شرکت ایمن دُر با ایجاد انتخاب گسترده ای از طرح ها و سبک های این محصول به نیاز بسیاری از مشتریان پاسخ داده است .

استفاده از حمام شیشه ای می تواند یک حمام معمولی را به فضایی شیک و مدرن تبدیل کند و منزل شمارا متمایز نشان دهد. این نوع طراحی باعث ورود هوا و نور به  این فضا شده و علاوه براینکه باعث بزرگتر دیده شدن یک حمام کوچک می شود ، سیل عظیمی از طرح ها و رنگ هارا در اختیار شما قرار میدهد تا با سلیقه خودتان حمامتان را زیباتر و دلچسب تر کنید. به کارگیری حمام شیشه ای بهترین راه برای نمایش کاشی های حمام و یا شیرآلات استفاده شده در آن می باشد.

در حمام های شیشه ای مرسوم عموما از فریم های آهنی استفاده شده و برای درب ورودی آن از درب هایی با جنس PVC ویا MDF استفاده میشود که با هررنگ و لعابی بازهم یک ورودی معمولی و همیشگی است. درحالی که در حمام های مستر شما میتوانید فریم های آلومینیومی دور شیشه های حمامتان را با ضخامت های متنوع و حالت های بازشو مختلف لولایی و کشویی در میان حجم گسترده ای از رنگ ها و طرح ها انتخاب کنید و یا حمام های تمام شیشه ای بدون فریم (فریم لس) را به اشکال مختلف تهیه فرمایید. با این روش شما محصولی ویژه ،که دقیقا مطابق سلیقه تان بوده را انتخاب کرده و جلوه ای متفاوت به محل زندگی خود بخشیده اید.

Search