نرده شیشه ای شرکت ایمن دُر:

امروزه درطراحی ساختمان های مدرن ضرورت استفاده از ظرافت و زیبایی شیشه بیش از پیش به چشم میخورد به همین دلیل استفاده از نرده های شیشه ای با استقبال فراوانی مواجه شده است. این محصول مناسب برای مجتمع های تجاری و اداری ، هتل ها ، موسسات ، سازمان ها و تراس هایی با طول زیاد می باشد.

هندریل های شیشه ای زیبا , مستحکم  و متنوع مناسب برای تمام سلیقه ها می باشد.

 این نوع نرده ها در انواع نوری ، اکسپوز (رو کار) ، دفنی ، اسپیگت (خود ایستا) و فیکس پوینت موجود است.

 این محصول در دومدل تمام شیشه و ترکیبی عرضه می گردد:

*نرده(هندریل)تمام شیشه: که غالبا متشکل از دولایه  شیشه 5 ، 6 ، 8 و یا 10 میلیمتر سکوریت به همراه یک لایه لمینت درمیان آنها است ، که باعث شده است این محصول از امنیت ، شفافیت ، مقاومت و استاندارد بسیار بالایی برخوردار شود. نرده تمام شیشه امکان اجرا تا ارتفاع 150 سانتی متررا دارد.

 *نرده(هندریل)های ترکیبی: به دوشکل کلی که یا فقط با شیشه 10 میل سکوریت شده عرضه می شود و به همین دلیل قیمت آن نسبت به نرده های تمام شیشه ای پایین تر است. این محصول مناسب برای مکان هایی مانند استخرها یا حاشیه باغچه ها که خطر سقوط درآنجا وجود ندارد می باشد.

*یا حالتی که ترکیبی از استیل و شیشه ی سکوریت می باشد. در این مدل از یک پروفیل استیل برای پایه ، از یک پروفیل استیل برای دستگیره نرده و از یک لایه شیشه سکوریت مابین این دو پروفیل برای حفاظ امنیتی استفاده میشود که بوسیله یراق آلات مخصوص اسپایدری استیل بر روی پایه ها نصب می گردد.

Search