راه پله های اسپیرال ( مارپیچ ) شرکت ایمن دُر:

قطعا راه‌ پله های داخلی یكی از مهم ترین فضاها در طراحی و زیبایی فضای پیرامون ما بشمار می آیند. عموماٌ هدف از اجرای این سازه ها اتصال یک فضای عمومی به مکان های خصوصی تر می باشد و درصورتی که طراحی و اجرای راه پله به درستی انجام شود علاوه بر اینکه باعث میشود این تغییر فضا به خوبی صورت پذیرد، مکانی مدرن ، شکیل و قابل اعتماد جهت ورود مراجعین و میهمانان را نیز بوجود می آورد.

همچنین یك راه پله با طراحی مناسب حسی از خوشامدگویی را در فضای اطراف خود ایجاد می كند و در عین حال مرزی هم برای فضاهای خصوصی بوجود می آورد. با انتخاب اجزا و دكوری مناسب ، به راحتی می توان این سازه زیبا و خاص را تبدیل به عنصر محوری فضای موجود كرد.

راه‌ پله اسپیرال یكی از متداول ترین راه هایی است كه می‌توان‌ آن را در خانه‌ ، مغازه و فضاهای مدرن بسیاری مشاهده كرد. این محصول یك اثر خلاقانه بسیار برجسته و خاص است كه باعث جلب نظر مراجعین و میهمانان به خود میشود. این سازه هم‌چنین سازه‌ای كاربردی است که در اماکن كوچك فضاهای عمودی خوبی ایجاد می‌كند.

در طراحی قسمت های مختلف راه پله های مارپیچ میتوان از متریال های بسیار متنوعی بهره برد. برای مثال میتوان در طراحی کف پله ها از شیشه ، چوب ، سنگ و انواع فلز استفاده کرد. طول و عرض کف پله ها می تواند بسته به نیاز سفارش دهنده متغیر باشد. در اجرای این سازه ها قابلیت حالت های گرد ، قائمه ،Z  ، U و  G شکل میسر است.

نرده این راه پله ها قابلیت نصب به طور جداگانه بر روی کفه ی پله ها و پیشانی پله ها و دور ویدها را دارا می باشد و می توان آن را از اشکال و اجناس بسیار متنوعی انتخاب کرد.

مورد استفاده این محصول در اماکن اداری ، تجاری ، مسکونی و ویلاها می باشد.

لازم بذکر است این محصول را میتوان به شکل پیچ و مهره ای ، بدون نیاز به جوشکاری نیز اجرا کرد.

Search